logo Mateřská škola Jestřabí Lhota
cube
  • Obecní úřad
    Jestřabí Lhota 74
  • tel: 321 798 223
  • obec@jestrabi-lhota.cz

Informace ředitelky školy

autor Balounová | cal 15.10.2020 | Novinky, články, oznámení Obecné novinky |


Vážení rodiče,

chci Vám poděkovat za celou školu, že zodpovědně přistupujete ke všem nařízením, která jsou v této době nutná dodržovat. Chápu, že nejde o populární opatření a mnohdy je pociťujete jako zbytečná nebo příliš přísná. Věřte, že se snažíme chránit zdraví zejména Vašich dětí a zároveň tím předejít proniknutí nákazy COVID-19 do našeho zařízení a tím i uzavření MŠ celkově. Stoprocentní ochrana prozatím neexistuje a tak se možná ani naší školce nákaza nevyhne, ale pojďme společně proti koronaviru dělat maximum. Dodržujte, prosím, všechna předepsaná opatření, dodržujte pětidenní dobu k léčbě či pozorování dítěte po projevení prvních příznaků jakékoliv nemoci, spolupracujte.

Děkuji všem a věřím, že to zvládneme.

S pozdravem a přáním pevného zdraví Bc. Romana Balounová, ředitelka školy

Fotogalerie

1432636995-55644e43d4646794.jpg

Odběr novinek

Zobrazeno 83471×