logo Mateřská škola Jestřabí Lhota
cube
  • Obecní úřad
    Jestřabí Lhota 74
  • tel: 321 798 223
  • obec@jestrabi-lhota.cz

Na žádost rodičů

autor Balounová | cal 20.11.2020 | Novinky, články, oznámení Obecné novinky |


Vážení rodiče,

na žádost některých rodičů nabízíme NOVĚ písně a básně, které jsou aktuální v programu MŠ (jednotlivých tříd), a to na nástěnkách v šatně dětí. Tyto materiály doporučujeme zájemcům nafotit do mobilních telefonů a následně využívat doma k vlastnímu procvičování s dětmi či dopomoci dětem.

Připomínáme, že STÁLE je každý den předkládána rodičům náplň činností a aktiv jednotlivých tříd, a to také na nástěnkách v šatně dětí. Napomáhá rodičům k rozhovorům s dětmi na téma "Jaký byl den? Co jste dnes dělali?..."

Chci zároveň poděkovat za výbornou spolupráci v rámci zdravotní prevence dětí. Dokládají to vysoké průměry docházky na obou třídách a tím i dobrý zdravotní stav dětí, který se dlouhé roky nedařilo v tomto období zajistit. Díky patří zejména VÁM rodičům.
Bohužel neplánujeme klasické vánoční besídky, na které jste zvyklí. Přesto...připravujeme besídky v jiném duchu, o které vás neošidíme. Nechte se překvapit.

Uzavření MŠ v době vánočních prázdnin je plánováno 23. 12. 2020 - 1. 1. 2021. 
Nástup dětí do MŠ 4. 1. 2021.


S přáním krásných předvánočních dnů za celou MŠ 
Bc. Romana Balounová, ředitelka

Pošli vánoční přání - Milujivánoce.cz

Fotogalerie

1397570480-534d3bb0acec6170.jpg

Odběr novinek

Zobrazeno 83471×