Předvánoční informace

autor Balounová | cal 19.11.2021 | Novinky, články, oznámení Obecné novinky |

Vážení zákonní zástupci, ZMĚNA K DATU 26.11. - KLIKNĚTE NA NOVÉ INFORMACE!!!

s ohledem na zhoršující se epidemiologickou situaci jsme se rozhodli zrušit některé plánované akce, které jsme vyhodnotili jako rizikové pro zdraví našich=vašich dětí. Jedná se o zrušenou návštěvu muzea v Kolíně a zámku v Radimi, o které jsme Vás ani nestihli informovat.

Přesto si blížící se svátky určitě užijeme i v naší školce. My už se chystáme - nacvičujeme básně, písně, vyrábíme dárečky domů i do prodejního vánočního stánku při akci ŽIVÝ BETLÉM V JESTŘABÍ LHOTĚ. Opět Vás chceme tímto způsobem, jako každý rok, poprosit o spolupráci při výrobě vánočních předmětů, které věnujete do stánku k prodeji dětem. Můžete se pustit do všeho v čem jste zruční a co udělá druhým radost, až si to v předvánočním čase zakoupí při akci ŽIVÝ  BETLÉM. Za výtěžek pojedeme s dětmi na výlet, jakmile nám to situace dovolí. (TENTO TEXT JE ZE DNE 19.11.)

Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaše výrobky.

Přejeme všem krásný předvánoční čas.

novogodnij-dekor_ (39)

1367170972-517d5f9c74221406.jpg