logo Mateřská škola Jestřabí Lhota
cube
  • Obecní úřad
    Jestřabí Lhota 74
  • tel: 321 798 223
  • obec@jestrabi-lhota.cz

ÚPLNÝ NÁVRAT DO MŠ 3.5.2021

autor Balounová | cal 30.04.2021 | Novinky, články, oznámení Obecné novinky |


Vážení rodiče, milé děti,

HURÁÁÁÁÁÁ,

vracíme se do školky. Zasíláme informace k znovuotevření mateřské školy. Tento dokument se týká všech dětí.

Žádné testování, žádné roušky!!!

Nadále se dítěti umožňuje osobní přítomnost v MŠ pouze tehdy, pokud nemá příznaky onemocnění COVID-19.

Vážení rodiče, máte samozřejmě možnost individuálních konzultací s učiteli. Nabízíme pomoc i potřebné kontakty. Pokud dítě v uplynulém období prožilo traumatizující událost, ztrátu blízké osoby atp., můžeme společně domluvit postup adaptace s ohledem na jeho potřeby.

Naším cílem následujících dnů, bude adaptační program s posilováním a znovunavázáním vzájemných vztahů mezi dětmi i pracovníky školy. Zařazovat budeme aktivity na podporu komunikace a spolupráce, věnovat se budeme duševnímu i fyzickému zdraví s převahou aktivit konaných venku. Potřebujeme i zpětnou vazbu od vás, vzájemná komunikace je velmi důležitá. Pokud se vyskytnou problematické situace a dáte nám o nich vědět, společně můžeme najít řešení, které prospěje všem. 

Máte dotazy, nejasnosti? Pište, volejte. Budeme se snažit obratem odpovědět.

Vezměte doma všechny vypracované aktivity z doby, kdy jste nechodili do školky a v pondělí se na všechny těšíme v otevřené školce.

S úsměvem a pozdravem kolektiv MŠ Jestřabí Lhota.

 

 

Fotogalerie

87-dsc01177.jpg

Odběr novinek

Zobrazeno 83471×