logo Mateřská škola Jestřabí Lhota
cube
  • Obecní úřad
    Jestřabí Lhota 74
  • tel: 321 798 223
  • obec@jestrabi-lhota.cz

program na únor

autor Balounová | cal 15.02.2020 | Novinky, články, oznámení Obecné novinky |


Vážení rodiče,

v týdnu 15.-19. 2. mají obě třídy karnevalový týden, který vyvrcholí v pátek karnevalem masek. Prosíme rodiče o přípravu kostýmů do třídy. Program probíhá celý den, děti přicházejí do tříd již v maskách.

Ve středu 24. 2. v dopoledních hodinách proběhne fotografování všech dětí ve třídě s jarním tématem. Po vyhotovení fotografií budou mít rodiče možnost výběru - sada, jednotlivé foto, velikost... či bezplatné odmítnutí a bude provedena skartace fotografií. Prosíme rodiče o přípravu vhodného oblečení (popř. bot), do kterého děti převlékneme po svačině.

Ještě připomínám probíhající anketu - dotazníkové šetření v MŠ, kterou můžete anonymně vkládat po jejím vyplnění do připraveného boxu v prostorách chodby. Děkujeme předem za Váš čas, který věnujete vyplňování.

Paní učitelky jsou připraveny na individuální konzultační rozhovory o Vašich dětech, pokud o ně projevíte zájem a domluvíte si schůzku s paní učitelkou.

V neposlední řadě stále společně vyplňujeme rodinný pas, který jste obdrželi na začátku školního roku. Každá třída má své "úkoly" - plňte je s radostí a chutí na společné rodinné prožitky. Noste je průběžně do MŠ k pochvalnému razítku či samolepce. Děláme to pro děti :).

S přáním hezkého února, kolektiv MŠ. 

Fotogalerie

1338547898-4fc89ebab11c197.jpg

Odběr novinek

Zobrazeno 83471×